Festiwal Filmowy Drzwi

V FESTIWAL FILMOWY DRZWI
19-22 Kwietnia 2012
CKS MROWISKO w Gliwicach

Już 19 kwietnia wystartuje piąta edycja Festiwalu „DRZWI”, organizowanego przez Gliwicki Klub Filmowy Wrota. W programie jak zwykle wiele atrakcji – konkursy, pokazy, występy na żywo oraz warsztaty.
Jak co roku, największe emocje, zarówno wśród twórców, jak i widzów, budzi konkurs. Także tym razem jury wybierze najlepszego autora w każdej kategorii (kino amatorskie, niezależne i studenckie) i uhonoruje go nagrodą pieniężną oraz statuetką. Wszystkie zgłoszone filmy wyświetlane będą w blokach tematycznych. Dodatkowo przewidziano również prezentacje pozakonkursowe.

Festiwalowi towarzyszą cykle warsztatów filmowych dla dziennikarzy, operatorów, aktorów, reżyserów i dźwiękowców, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę nt. realizacji filmowej. Organizatorzy zadbali również o inne atrakcje związane jubileuszowa edycją. Na potrzeby promocji twórców filmowych zostanie utworzone studio festiwalowe a autorzy muzyczni otrzymają rejestracje w postaci teledysku z koncertów. Tegoroczna edycja „Drzwi” odbywać się będzie w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” (ul. Pszczyńska 81).
Informacje na temat Festiwalu, towarzyszących mu warsztatów, a także relacje z poprzednich jego edycji oraz dokładny program można znaleźć na stronie www.ffdrzwi.gkf.com.pl

Znajdujesz się na stronie archiwalnej. Przejdź do serwisu aktualnej edycji Festiwalu.

Udostępnij: